Nové zimní oblečení v sekci novinky.

Bezproblémové vrácení.

Náš Příběh

ROVI moda

Jsme rodinná oděvní firma z Hradce Králové zabývající se šitím dámských oděvních originálů pod značkou ROVI. Vyrábíme oblečení od středních až po nadměrné velikosti. Na jaro halenky, tenké svetříky, tuniky, šaty, jarní bundičky. Na léto trika, letní šaty, šaty na svatby, tílka, tuniky, letní saka a letní bundičky. Na podzim trika, svetříky, kabátky, přechodové bundičky a na zimu kabáty, zimní bundy, svetry, společenské halenky, plesové šaty, kalhoty atd. Naše výrobky dodáváme hlavně do kamenných obchodů. Máme zákazníky po celé Moravě, na Vysočině, v jižních i západních Čechách, v Praze, v Severočeském a Východočeském kraji.

Jak to začalo

Někde v roce 1999 se zrodil nápad vybudovat něco zajímavého, co po nás zůstane. O dva roky později se to začalo klubat na svět. Nejdříve jsme fungovali jako velkoobchod s českými oděvy. Postupně jsme si začali realizovat vlastní značku ROVI. Z bavlněného úpletu, od české pletárny Sintex Skuteč, jsme začali šít batikovaná trika v naší nově otevřené provozovně v Hradci Králové. Tenkrát se manželka zaučila u paní Kloučkové z Bělohradu. Koupili jsme od ní know-how, jelikož ona měla svoji značku ručně malovaných trik sportovního charakteru. Pomohla nám vytvořit střihy až do nadměrných velikostí. Vše, co se našilo, jsme dodávali do obchodů v našem regionu a postupně dál na Moravu, jižních a západních Čech, do severních Čech i do Prahy.

Náš jedinečný přístup

Jako rodinná firma zaměstnáváme velice šikovné a kreativní švadleny z našeho regionu. Máme výborný kolektiv a děvčata chodí s vlastními nápady. Průběžně přicházíme s novými modely a často obměňujeme vzory látek. Udržujeme vysokou kvalitu šití a dobře padnoucích střihů, i pro nekonfekční postavy. Materiály používáme od českých výrobců i dovozové. Z dovozových materiálů upřednostňujeme Jižní Koreu, která je velice kvalitní. Snažíme se vyhýbat Číně, jelikož tam kvalita výrazně pokulhává, tak jako ve všem. 

Založeno       2001      Česká výroba

Koupí naších výrobku podporujete český podnik a zaměstnanost v České republice. 

Sledujte nás
HORNÍ
Nákupní košík 0